MAMY W FIRMIE 400 NOWYCH MIEJSC PRACY!

Budujemy centrum transportowy w zachodniej Polsce. Poszukujemy zarówno specjalistów, jak i osób, które chcą się przekwalifikować lub nauczyć się zawodu od podstaw.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Przeszkolimy i nauczymy zawodu chętne osoby. Jeśli jednak jesteś doświadczonym specjalistą, jak najbardziej zapraszamy również do składania aplikacji. To nie jest wyłącznie oferta dla młodych. Jeśli chcesz się przebranżowić, to jest szansa właśnie dla Ciebie.

KLIKNIJ TU, ZEBY APLIKOWAC
DLACZEGO?

Hegelmann Hub to centrum operacyjne dla ciężarówek naszej grupy oraz innych firm, które powstaje właśnie na granicy polsko-niemieckiej w miejscowości Żarska Wieś, obok Zgorzelca. Na rozległym terenie o powierzchni 11,6 ha mieścić się będzie baza, która zostanie podzielona na szereg stref kompleksowo realizujących wszystkie potrzeby kierowców, ich pojazdów oraz przewoźników.

W strefie usługowej znajdować się będzie rozbudowane zaplecze dla samochodów ciężarowych. W budynku o powierzchni 6 820 mkw. przewidziano pełen zakres świadczeń dla zmotoryzowanych: od warsztatu i stacji diagnostycznej, aż po lakiernię i dopasowaną do gabarytów TIR-ów myjnię.

TO WŁAŚNIE DO OBSŁUGI TEJ CZĘŚCI BAZY POSZUKUJEMY OBECNIE OSÓB NA STANOWISKA:
LAKIERNIK-BLACHARZ SAMOCHODOWY
WIĘCEJ INFORMACJI
HYDRAULIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
WIĘCEJ INFORMACJI
ELEKTRYK / DIAGNOSTA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
WIĘCEJ INFORMACJI
SPAWACZ MAG 135/136
WIĘCEJ INFORMACJI
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
WIĘCEJ INFORMACJI
KIEROWNIK SERWISU
WIĘCEJ INFORMACJI
LOKALIZACJA: ŻARSKA WIEŚ

Żarska Wieś, leży nieopodal miejscowości granicznej Zgorzelec (po niemieckiej części Görlitz). Miasto może pochwalić się licznymi zabytkami, centrum sportowym, szlakami rowerowymi, kinem, muzeum oraz innymi atrakcjami turystycznymi. Działają tu liczne ośrodki zdrowia, przedszkola i szkoły. Zgorzelec jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi miastami w Polsce oraz Europie (przejście graniczne z Niemcami).

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ DZWOŃ POD NUMER
+48 500 161 961
LUB ZAPOZNAJ SIĘ Z INNYMI OFERTAMI
KLIKNIJ TU, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTAMI

"Będziemy potrzebować specjalistów niższego i wyższego szczebla oraz szeregu podwykonawców do obsługi całej infrastruktury kompleksu. Dodatkowe wakaty pojawią się też bez wątpienia u naszych partnerów biznesowych oraz pozostałych firm, które otworzą placówki na terenie strefy biurowej."

Fedir Yurkevych
CEO Hegelmann Poland