OFERTA PRACY KIEROWCA C+E
Poszukujemy odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko Kierowca Międzynarodowy lub Zagraniczny z kategorią C+E, w jednej z największych, dynamicznie rozwijających się firm transportowych w regionie — Hegelmann Group, która posiada oddziały w całej Europie.

W Polsce biura znajdują się w Częstochowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach.
OFERUJEMY:
Transport Międzynarodowy
(Długie Trasy)
DO 3000 €
NETTO
Transport Zagraniczny
(Krótkie Trasy)
DO 1500 €
NETTO
Jazda w pojedynczej lub podwójnej obsadzie
Elastyczny czas pracy
Pracę z nowymi samochodami klasy EURO 6 (MAN, DAF, Mercedes-Benz)
Warunki pracy zgodne z obowiązującymi przepisami i Pakietem Mobilności
Praca w zespole profesjonalistów
OBOWIĄZKI:
+ Transport towaru zgodnie z instrukcjami dyspozytora;
+ Wykonywanie czynności niezbędnych do załadunku i rozładunku;
+ Prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
+ Kontrola czasu pracy; + Codzienna obsługa i dbałość o pojazd.
WYMAGANIA:
+ Prawo jazdy kat. C+E oraz prawo jazdy;
+ Obywatelstwo kraju UE;
+ Udokumentowane doświadczenie w pracy jako kierowca samochodów ciężarowych;
+ Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość;
+ Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Czy odpowiadają Ci te warunki? Lub może masz jakieś pytania?
NIE MASZ PRAWA JAZDY C+E LUB DOSWIADCZENIA?
TEN AKAPIT JEST DLA CIEBIE!
Drivers Academy to szkoła dla kierowców ciężarówek z Grupy Hegelmann. Kursy prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów i pozwalają na uzyskanie kwalifikacji takich jak Kod95, ADR itp. Po szkoleniu możesz rozpocząć karierę jako kierowca w naszej grupie lub rozpocząć pracę w dowolnej, innej firmie. Jedno jest pewne – zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci bezpiecznie ruszyć w trasę po europejskich trasach.
WYBIERZ KURS