HEGELMANN TRANSPORTE

ZAWSZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

PRACUJEMY 365 DNI W ROKU, 24 GODZINY NA DOBĘ I KIERUJEMY SIĘ ZASADĄ „JUST IN TIME”- WSZYSTKO DLA NASZYCH KLIENTÓW.

FILOZOFIA


Chcemy być dla naszych klientów najszybszym, najbardziej wydajnym i niezawodnym usługodawcą w dziedzinie transportu. Dlatego też robimy wszystko, aby każde powierzone nam zlecenie było wykonane z najwyższą rzetelnością i starannością ku uciesze naszych klientów. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje językowe oraz zawodowe, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów z Polski jak i z zagranicy i aby jakość wykonywanych usług była na jak najwyższym poziomie. Naszym celem jest nawiązywanie coraz to nowych oraz długotrwałych kontaktów biznesowych i stałe dążenie do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług ku uciesze naszych klientów. Kierując się mottem „Zawsze dla Państwa” chcemy być dużym wsparciem dla naszych klientów i spełniać wszystkie stawiane nam wymagania.

DLATEGO TEŻ KIERUJEMY SIĘ W NASZEJ DZIAŁALNOŚCI NASTĘPUJĄCYMI ZASADAMI:


Elastyczność w świadczeniu usług transportowych
Nieważne gdzie i kiedy, zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Stała gotowość oraz niekonwencjonalne rozwiązania to podstawowe zasady naszej pracy.

Jakość w każdym detalu
Staramy się starannie planować i pilnować wszystkich istotnych czynników podczas realizacji zleceń, aby nie zawieść zaufania naszych klientów i aby byli oni zadowoleni z naszych usług.

Praca zespołowa
Razem jesteśmy silni oraz jesteśmy w stanie zagwarantować wyśmienity serwis usług. Dlatego też angażujemy naszych kolegów w każdy pojedynczy etap naszej pracy i tym samym gwarantujemy dobrą jakość świadczenia usług.

Stały rozwój
Chęć ciągłego udoskonalania się oraz stałe monitorowanie to kolejne ważne filary naszego przedsiębiorstwa. Stały rozwój i dążenie do doskonałości są naszą wewnętrzną motywacją.