NACZEPY TYPU WALKINGFLOOR

Zaletą przyczep z ruchomą podłogą jest ich uniwersalność. Naczepami takim można przewozić do 24,5 tony ładunku, a ich powierzchnia sięga 92 m². Najlepiej nadają się do transportu ładunków masowych, niespaletyzowanych, bez potrzeby dodatkowego pakowania.

Podczas transportu produktów sypkich załadunek i rozładunek są niezwykle szybkie – trwa do 20 minut, nie wymagając przy tym wsparcia dodatkowego sprzętu. Dzięki temu produkty pakowane w big-bagi lub umieszczane na paletach ładują się automatycznie bez użycia sprzętu do obsługi palet.

W flocie posiadamy ciągniki 5- i 6-osiowe, które pozwalają nam realizować zamówienia w Skandynawii, Wielkiej Brytanii i krajach UE. Pojazdy 6-osiowe cieszą się dużym zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Pojazdy 5-osiowe są lepiej przystosowane do pracy w Europie – są lżejsze i mogą przenosić większy ciężar.

Ten rodzaj naczep umożliwia również na dostawę surowców do firm produkcyjnych, a następnie tym samym transportem dowiezienie produktów na miejsce docelowe.

Profil klientów korzystających z tego typu rozwiązań jest zróżnicowany:

  • Firmy zajmujące się recyklingiem surowców i odpadów;
  • Producenci surowców i półproduktów;
  • Młyny;
  • Rolnicy;
  • Dystrybucja surowców i odpadów z portów do odbiorców;
  • Metalurgia (różne rudy i już wyprodukowane metale).

Skontaktuj się z nami: bulk@hegelmann.com+370 63 17 1617

Dane Techniczne

wys. wewnętrzna: 2680 mm – 2780 mm
szer. wewnętrzna: 2480 mm
dł. wewnętrzna: 13500 mm

Wyposażenie dodatkowe

Licencja na odpady dla większości krajów UE
Stopery do ładunków na paletach
Automatyczny rozładunek