EKSPRESOWO

EKSPRESOWO

Wielu próbuje, my praktykujemy!

EKSPRESOWO

 

Nasz serwis ekspresowy wraz z 40 ciągnikami siodłowymi znany jest w branży i trafia do coraz większego grona zadowolonych klientów. Indywidualny odbiór na terenie całej Europy za pomocą własnych pojazdów i najszybsze terminy dostaw, które są możliwe na drodze: to jest ekspres w firmie Hegelmann! Ponadto mamy możliwość zmiany personelu i ciągnika podczas transportu tak żeby naczepa z Państwa ładunkiem była ciągle w ruchu. Dalszą korzyścią płynącą z naszego serwisu ekspresowego Non-Stop Express Service Europa jest fakt, iż idealnie sprawdza się w sytuacji alternatywnej, gdzie transport drogą powietrzną jest zbyt drogi, bądź ładunek zbyt ciężki- wtedy my jesteśmy szybsi! Wraz z najnowocześniejszą technologią GPS mają Państwo możliwość śledzenia ładunku na życzenie, ażeby móc optymalnie zarządzać dalszymi procesami.

Wyślij zlecenie

 

EKSPRESOWO
NIEBEZPIECZNE ŁADUNKI

NIEBEZPIECZNE ŁADUNKI

Twoje towary niebezpieczne są bezpieczne z nami!

Transport towarów niebezpiecznych

 

Zatrudniony u nas personel jest przeszkolony zgodnie z przepisami i standardami ADR oraz doskonale zna specyfikę, obowiązki i odpowiedzialność związaną z przeprowadzaniem tego typu transportów. Zarówno personel jak i sprzęt dysponuje wyposażeniem ochronnym, a także niezbędnym oznakowaniem.

Świadczymy usługi transportowe wszystkich ładunków niebezpiecznych, których przewóz może być realizowany na naczepach z plandeką i naczepach typu frigo. Wyjątkiem są towary niebezpieczne klasy 1. (materiały wybuchowe) i klasy 7. (materiały radioaktywne).

Prosimy Państwa jako naszego kontrahenta na zwrócenia uwagi na deklarację dot. ładunków niebezpiecznych, ich oznakowanie i odpowiednie opakowanie. Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości lub pytania, prosimy zwrócić się do nas - osoba odpowiedzialna za kontrole przewozu towarów niebezpiecznych chętnie Państwu udzieli odpowiedzi.

Wyślij zlecenie

 

NIEBEZPIECZNE ŁADUNKI
Close
PRZEWÓZ POJAZDÓW

PRZEWÓZ POJAZDÓW

Od jednośladu aż po ciężarówkę - przewieziemy wszystko!

PRZEWÓZ POJAZDÓW

 

Wraz z nami przetransportujecie Państwo pojazdy wszelkiego rodzaju profesjonalnie i niezawodnie do miejsca docelowego wybranego przez Państwa. Dzięki naszej szerokiej i zróżnicowanej flocie jesteśmy w stanie znaleźć możliwość przewozu każdego pojazdu. Zabezpieczenie ładunku jaki i jego szybka dostawa zgodnie z terminem to priorytety naszej wyszkolonej kadry która przeprowadzi Państwa transport z najwyższą dokładnością i dbałością. Jesteśmy Państwa partnerem w bezpiecznym i fachowym przewozie pojazdów.

Wyślij zlecenie

 

PRZEWÓZ POJAZDÓW
BRANŻA AUTOMOTIVE

BRANŻA AUTOMOTIVE

Od osi, aż po świece!

BRANŻA AUTOMOTIVE

 

Zapewniamy naszym klientom stały przepływ ładunków od dostawców do zakładu produkcyjnego, tak żeby Państwa produkcja nie została wstrzymana ani na chwilę. W branży automotive stabilny łańcuch dostaw jest nieodzowny, dlatego realizujemy nasze transporty wraz z domeną “Just in time“, „Just in Sequence“ lub poprzez „Milkruns“, tak żeby Państwa linia produkcyjna była ciągle w ruchu. Za pomocą naszych samochodów specjalnych jesteśmy w stanie przejąć Państwa ładunek na terenie całej Europy w ciągu paru godzin i dostarczyć go do wybranego przez Państwa zakładu lub dostawcy.

Ponadto przyjmujemy od naszych klientów zlecenia przewozu opakowań zwrotnych i organizujemy najróżniejsze transporty wewnątrzzakładowe. Także dyspozycja wielu naczep jednocześnie należy do naszego portfolio- wszystko po to aby spełnić wszystkie oczewikania klientów z branży automotive.

Wyślij zlecenie

 

BRANŻA AUTOMOTIVE
Close
ŁADUNKI HIGH VALUE

ŁADUNKI HIGH VALUE

Z nami po bezpiecznej stronie!

PRZEWÓZ TOWARÓW WARTOŚCIOWYCH

 

Przewóz towarów wartościowych i narażonych na kradzież (perfumy, wyroby tytoniowe, sprzęt rtv, alkohole) jest możliwy w ruchu międzynarodowym tylko przy uwzględnieniu szczególnych środków bezpieczeństwa. Według stowarzyszenia TAPA wysokość strat spowodowanych przez kradzież w obrębie łańcucha dostaw wynosi 8.2 Mld Eur rocznie- dlatego powinni Państwo przekazywać swoje ładunki tylko zaufanym przewoźnikom, aby zminimalizować ryzyko kradzieży ładunku.

Szczególne wymagania naszych klientów i stowarzyszenia TAPA dotyczące personelu i wyposażenia wdrażaliśmy sukcesywnie, aby móc zapewnić wysoki stopień bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Ciągły nadzór nad ładunkiem, zaplanowany proces przewozu oraz współpraca z zewnętrznymi podmiotami zajmującymi się zapewnieniem bezpieczeństwa pozwala naszym klientom spać spokojnie.

Wyślij zlecenie

 

ŁADUNKI HIGH VALUE
PRODUKTY FARMACEUTYCZNE

PRODUKTY FARMACEUTYCZNE

Zdrowo i bezpiecznie do celu!

PRODUKTY FARMACEUTYCZNE

 

Wypracujemy razem z Państwem wysokojakościowy przebieg transportu produktów z branży farmaceutycznej, który w żaden sposób nie wpłynie na jakość towaru. Państwo jako klient stoicie w centrum naszej uwagi. Znamy wrażliwość tego typu produktów i gwarantujemy transport wysokiej jakości zgodnie z obowiązującymi standardami GDP. Tym samy ponosimy odpowiedzialność wobec grupy docelowej: ludzi, którzy potrzebują wsparcia medycznego.

Przestudiowaliśmy szczególne wymagania naszych klientów oraz specyfikę branży opieki zdrowotnej i dopasowaliśmy do niej odpowiednio naszą flotę oraz personel. Odpowiednio wykwalifikowany personel oraz licencjonowane pojazdy są do dyspozycji celem przeprowadzenia transportów towarów wysoce wrażliwych, tak aby ładunek dotarł do celu wg założenia In-Time, oczywiście w stanie nienaruszonym.

Wyślij zlecenie

 

PRODUKTY FARMACEUTYCZNE
ŻYWNOŚĆ

ŻYWNOŚĆ

Z nami smakuje lepiej!

ŻYWNOŚĆ

 

Wraz z rozpoczęciem współpracy z firmą Hegelmann nabywacie Państwo kompetentnego partnera w zakresie przewozu ładunków chłodniach-zarówno spakowanej, jak i przewożonej luzem żywności (np. truskawek, szparagów, owoców cytrusowych), która to wymaga spełnienia określonych wymagań podczas realizacji transportu. Stosowane przez nas naczepy frigo gwarantują przewożonym produktom idealne warunki termiczne i higieniczne oraz zapewniają nieprzerwany łańcuch dostaw od rampy, aż do konsumenta. Tutaj także nasz personel został przeszkolony, a wyposażenie sprawdzone w zakresie standardu QS. Wyposażenie naszych pojazdów w najnowocześniejszy sprzęt informatyczny służący do śledzenia ładunku, komunikacji, stałej obserwacji i rejestracji temperatury ładunku, blokada bezpieczeństwa, monitoring(na życzenie klienta) nie pozostawią Państwu nic do życzenia. Na życzenie dajemy do dyspozycji drugiego kierowcę, aby narażony na zepsucie ładunek mógł być dostarczony jak najszybciej do odbiorcy. Indywidualne rozwiązania logistyczne - my to Państwu umożliwiamy.

Wyślij zlecenie

 

ŻYWNOŚĆ
Close
ODPADY I TRANSPORTY SPECJALNE

ODPADY I TRANSPORTY SPECJALNE

Zdrowo i bezpiecznie do celu!

PRZEWÓZ ODPADÓW & PRZEWOZY SPECJALNE

 

Transporty ponadgabarytowe w długości, szerokości lub wysokości- dla nas to żaden problem. Opracujemy dla Państwa indywidualnie skrojoną ofertę spełniającą Państwa wymagania, aby ładunek dotarł szybko i bezpiecznie do wybranego miejsca docelowego. Celem realizacji tego rodzaju przewozów współpracujemy z różnymi doświadczonymi partnerami, aby móc zapewnić szeroką gamę wyposażenia i sprzętu. Posiadamy także niezbędne pozwolenia uprawniające nas do przewozu odpadów niebezpiecznych na terenie całej Europy. Naczepy typu "curtainside" i ciągniki są oczywiście przygotowane do transportu odpadów.

Wyślij zlecenie

 

ODPADY I TRANSPORTY SPECJALNE
PRZEWOZY KONTENERAMI

PRZEWOZY KONTENERAMI

Łączymy wodę i tory wraz z drogami!

PRZEWOZY KONTENERAMI

 

W celu realizacji przewozów kontenerów oferujemy pełną gamę usług. Troszczymy się o przejazd na terenie portu i przejmiemy dla Państwa transport do realizacji na terenie całej Europy. Jest dla nas bardzo ważne, aby oferowane przez nas usługi były realizowane szybko, elastycznie i aby były skrojone indywidualnie dla naszych klientów. Państwa zapytanie rozpatrzymy jak szybko to możliwe i doradzimy Państwu bezpłatnie, bez zobowiązań tak aby zapewnić Państwu optymalną realizację transportu.

Wyślij zlecenie

 

PRZEWOZY KONTENERAMI
SERWIS MAGAZYNOWY

SERWIS MAGAZYNOWY

Z nami to działa!

USŁUGI MAGAZYNOWANIA

 

Nasza firma posiada monitorowany, gotowy do dyspozycji magazyn znajdujący się w Niemczech bezpośrednio przy autostradzie A5. Poczynając od magazynowania, poprzez dystrybucję, przeładunek bądź opakowanie ładunku na nowo- nasza oferta indywidualnych rozwiązań dla Państwa jest bardzo szeroka. Ponadto posiadamy szeroką gamę wyposażenia magazynu, t.j. dźwigi, wózki widłowe z udźwigiem do 10 ton.

Nasze plany rozbudowy obejmują wybudowanie nowego magazynu wysokoregałowego na Litwie (Kowno), o powierzchni 21.000m2, który byłby do ciągłej dyspozycji naszych klientów. Będziemy oferować tam nasze usługi Value-Added-Services dla naszych klientów i już teraz czekamy na Państwa zapytania w tej kwestii.

Wyślij zlecenie

 

SERWIS MAGAZYNOWY
Close

TWOJA KARIERA NA DRODZE SZYBKIEGO ROZWOJU

Razem dążymy do realizacji wspólnego celu i podejmujemy każde wyzwanie dzięki odpowiedzialnej działalności i gotowości do działania. Współpracujemy jako zespół, działamy lojalnie i świetnie się rozumiemy. Rozmawiamy w wielu językach i chętnie podejmujemy nowe wyzwania, stawiając im czoła z kreatywnością i zapałem do pracy. Czy udało się nam Państwa przekonać ?

WIĘCEJ INFORMACJI